Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli

603500439

infolinia techniczna:

poniedziałek-piątek

w godzinach 700  - 1500

TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ PRZY OGŁOSZENIU OBOK ZDJĘCIA!

 

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Nie masz konta? Zarejestruj się

BIO SOK Z ARONII 100% (NFC) 3L

Certyfikat

Certyfikat

Tak

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Tak

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Nie

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Nie

SAMOKLĘSKI

Powiat Lubartowski / Gmina Kamionka

SOK BIO ARONIA PREMIUM został przebadany w Instytucie Ogrodnictwa INHORT w Skierniewicach, gdzie uzyskał świadectwo żywieniowe Potwierdzone zostały ilości pierwiastków i mikroelementów w soku.

Wskazana jest dla tych, którzy mają kłopoty z nadciśnieniem, cukrzycą, wzrokiem lub podwyższonym cholesterolem. Podnosi odporność, działa przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie. Wspomaga organizm po przebytej infekcji. Antocyjany, taniny, kwasy fenolowe zawarte w aronii, mają silne właściwości antyoksydacyjne. Mogą działać ochronnie przeciwdziałając powstawaniu miażdżycy, przeciwdziałają chorobom serca i układu krążenia oraz chorobom neurodegeneracyjnym. Obniżają ciśnienie i poziom cukru we krwi. 

SOK BIO ARONIA PREMIUM (NFC) posiada wysoką zawartość potasu i manganu. Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, natomiast mangan pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

  • Sami wyciskamy soki z całych owoców, na zimno, dzięki czemu wszystko co w nich najlepsze pozostaje w naszych produktach. Innowacyjna metoda produkcji pozwoliła na wyeliminowanie cierpkości samej aronii. Dzięki własnej przetwórni mamy kontrolę nad produktem od owocu, poprzez produkcję aż po wysyłkę do Klienta.
  • SOK BIO ARONIA PREMIUM produkowany jest bez dodatku substancji konserwujących.
  • Nowoczesna technologia pakowania pozwala zachować jego świeżość i wszystkie walory prozdrowotne przez 4 do 6 tygodni po otworzeniu.
  • Po otworzeniu SOK BIO ARONIA PREMIUM może być przechowywany w temperaturze pokojowej (do 25ºC)
  • 3 litry soku wystarczą na miesięczną kurację - pij 100ml SOK BIO ARONIA PREMIUM dziennie.